Almanya’da çalışma imkanı

ALMANYA'DA ÇALIŞMAK

Sağlık çalışanı ihtiyacı çok fazla!

Almanya’da acilen yeni nesil tıbbi personele ihtiyaç var. Önümüzdeki yıllarda talep artmaya devam edecek ayrıca hastanelerdeki birçok doktor emekli olacak. Yerel doktorlar alanında, aile hekimleri gibi pratisyen hekimler de yüksek talep görmektedir. Özellikle Almanya’nın doğusunda ve kırsal alanlarda, birçok doktor muayenehanelerini devralacak bir kişi bulamıyor.

Almanya’da çalışan uluslararası doktor sayısı son on yılda iki katından fazla arttı. Yalnızca 2019 yılında, 9309 yabancı doktor yurtdışında kazanılan niteliklerinin bir Alman diplomasına eşdeğer olarak tanınması için başvurdu. Bu, doktorların başvuru sayısı açısından hemşirelik personeline göre ikinci sırada olduğu anlamına geliyor.

Neden Almanya?

Almanya, yüksek yaşam standartları, istikrarlı ekonomisi ve çeşitli sektörlerdeki iş fırsatlarıyla dünya genelinde popüler bir çalışma destinasyonu haline gelmiştir. Almanya’da iş bulmanızı kolaylaştırmak için hükümet, göç politikalarını ve çalışma izni süreçlerini iyileştirmiştir. Aynı zamanda Almanya, eğitim, sağlık ve sosyal güvenlik gibi alanlarda da geniş imkanlar sunmaktadır.

.Nasıl Yardımcı Oluyoruz?

Firmamız, Almanya’da kariyer yapmak isteyen Türkiye’de yaşayan vatandaşlara yönelik uzmanlık hizmetleri sunmaktadır. Size, çalışma izni başvuruları, vize süreçleri, mesleki değerlendirme, dil kursları ve yerleşim süreci gibi konularda rehberlik ediyoruz. Deneyimli ekibimiz, sizin için en uygun iş fırsatlarını araştırırken, gerekli belgelerin ve düzenlemelerin sizin adınıza gerçekleştirilmesini sağlar.

 

Kariyer Danışmanlığı

Alanınıza uygun iş fırsatları hakkında size rehberlik
ediyoruz. CV hazırlığı, mülakat teknikleri ve iş arama stratejileri konusunda
size destek sağlıyoruz.

İş Başvurusu, Denklik işlemleri ve Belgeler

İş başvurularınızı yönetmek, gerekli belgeleri
tamamlamak ve işverenlerle iletişim kurmak konularında size yardımcı oluyoruz.

Dil Kursları ve Entegrasyon

Almanca dil becerilerinizi geliştirmek için size dil
kursları ve entegrasyon programları hakkında bilgi sağlıyoruz.

Oturma İzni ve Yerleşim

Çalışma izni başvurularınızı takip ediyor ve oturma
izni sürecinde size rehberlik ediyoruz. Aynı zamanda size, Almanya’da yerleşim
süreci konusunda destek veriyoruz.

 

Aranan iş güçleri
Mühendislik
Bilgi Teknolojileri
Sağlık Sektörü
İnşaat
Lojistik ve Taşımacılık
Enerji ve Yeşil Teknoloji
Hizmet Sektörü

 

 

 

 

 

 

Adım Adım Almanya’da İş

Nasıl bir şansın var?  Sana uygun işi nasıl buluruz? Nasıl Vize alman gerekiyor? Eğer böyle sorularınız varsa, bizimle hemen iletişime geçip ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz!

 

0
Cool Numarası
×