Bizi Yakından Tanıyın

Lifetime -Ömür Boyu İngilizce Yabancı Dil Kursu ülkemizde uzun yıllar eğitim sektöründe güvenin odak noktası olma yolunu hedefleyip 2022 yılında hizmete açılmıştır.. 2022 yılından itibaren hizmet veren Lifetime -Ömür Boyu İngilizce Yabancı Dil Kursu’nun şu anda en büyük hedefi, Türkiye genelinde 100 ü aşkın şube kurup, yabancı dil eğitiminde elde ettiği köklü bilgi birikimini sürekli güncelleyerek ve dünya standartlarını yakından takip ederek eşsiz kalitede hizmet vermektir.

Yabancı dil eğitimini Türkiye´deki her okulunda belli bir standart içinde sürdürmeyi hedefleyen Lifetime -Ömür Boyu İngilizce Yabancı Dil Kursu, eiğitimlerini uluslararası standartlarda yapmayı hedefleyip, devamlı da öğrenci seviyelerinin ilerleyişini ve kurs hizmetlerini denetler.

Lifetime -Ömür Boyu İngilizce Yabancı Dil Kursu, asıl meslekleri öğretmenlik olan Türk ve Yabancı eğitmenlerden oluşan uzman eğitim ve yönetim kadrosu ile gelişen teknolojiyi takip ederek sektördeki saygın ve güvenilir konumunu her yıl güçlendirirken, bir yandan da profesyonel ve kurumsal yaklaşım ile kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Öğrenciler, Lifetime -Ömür Boyu İngilizce Yabancı Dil Kursu sayesinde, evrensel bir dil olan İngilizceyi çok daha rahat ve çok daha kısa bir süre içerisinde öğrenmektedir ve en kalıcı ve sıkıcı olmayan yöntemler ile öğrenciler öğrendiklerini çok uzun yıllar unutmamaktadır.

Lifetime -Ömür Boyu İngilizce Yabancı Dil Kursu, öğrencilerini sürekli gözetim altında tutmakta ve öğrencilerinin dil becerilerinin gelişimini ileriye götürmek için uyguladığı sistemle, kişiye özgü çözüm önerileri sunmaktadır.

GİZLİLİK POLİTİKASI 

Kurumumuz verilen tüm bilgiler firmamıza ait depolama alanında adresinde kayıtlı  ve firmamıza aittir ve firmamız tarafından işletilir. 

 

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. 

 

Üyelik veya Kurumumuz üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) Mağazamız tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır. 

 

Firmamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni eğitim  hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir, sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilir ya da kendisine gelen bilgilendirme iletisindeki linkle bildirim yapabilir. 

 

Kurumumuz üzerinden veya e-posta ile gerçekleştirilen onay sürecinde, üyelerimiz tarafından mağazamıza elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler, Üyelerimiz ile yaptığımız “Kullanıcı Sözleşmesi” ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

 

Firmamız, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.


×